Biuro Oddziału Lubelskiego SEP informuje, że Oddział wznowił działalność Komisji Kwalifikacyjnych, przeprowadzających egzaminy na uprawnienia zawodowe E i D w grupie G1.

W celu uniknięcia kumulacji egzaminów w końcowych trzech miesiącach po dniu odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, albo stanu nadzwyczajnego biuro Oddziału zaprasza do bieżącego regulowania utraty ciągłości i wcześniejszego przystępowania do egzaminów.

Aktualnie ze względu na zachowanie Państwa bezpieczeństwa i bezpieczeństwa Członków Komisji wymagamy przed egzaminem zachowania poniższych procedur:

- pobranie ze strony Oddziału wniosku na uprawnienia E lub D, ich wypełnienie oraz podanie proponowanego terminu egzaminu,

- dokonanie i zachowanie przelewu za egzamin (w 2023 r. - 349,0 zł a od 01.07.2023 r -360 zł za jeden rodzaj egzaminu),

Powyższe dokumenty należy przesłać do biura na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub złożyć  osobiście w biurze. Po otrzymaniu tej informacji biuro potwierdzi rejestrację wniosków i wskaże termin i godzinę egzaminu.

Kandydat, powinien w dniu egzamin:

- posiadać oryginały wniosków o sprawdzenie kwalifikacji E lub D

- oryginał dowodu wpłaty, dane do wystawienia faktury jeżeli jest potrzebna.

- dowód osobisty,

- posiadać maskę, rękawiczki, własny długopis ( gwarantujemy dezynfekcje rąk przed egzaminem)

Biuro Oddziału Lubelskiego SEP