Przyznane  Odznaczenia z okazji  -  80-lecia Oddziału.

1 . Szafirowa Odznaka Honorowa SEP

1- Czesław Karwat                     Koło Politechnika

2- Jerzy Pacek                          Koło EL-Max

3- Teodor Pyszniak                    Koło BBJ

4- Roman Szkodziak                  Koło El-max

2. Złota  Odznaka Honorowa SEP

1- Waldemar Bis                       Koło BBJ

2-Mirosław Gil                          Koło TP SA

3- Halina Polanowska                Koło PGE

4- Pietrak Andrzej                     Koło Zespół Szkół Energetycznych

5- Zbigniew Połecki                   Koło Politechnika      

6 - Marek Szczupak                  Koło PGE

7 - Zygmunt Wac                     Koło ZE Puławy

8 - Sylwester Żurawski              Koło Seniorów

3. Srebrna Odznaka Honorowa  SEP

1- Tomasz Bartoszek                Koło PGE

2- Andrzej Biegaj                      Koło BBJ

3- Andrzej Drozd                      Koło TP SA

4- Józef  Janiszewski                 Koło Seniorów          

5- Grzegorz Klata                     Koło PGE

6- Krzysztof Krekora                 Koło TP SA

7 - Ryszard Kuśmiderski            Koło El-Max

8 - Jacek Kwieciński                 Koło EL-MAX

9- Paweł Lewandowski              Koło ZE SA Lublin

10- Krzysztof Więsyk                Koło TP SA

11- Zbigniew Wnuk                   Koło  ZE Puławy

12- Anna Wrońska- Flor             Koło BBJ

4. Złota Odznaka Honorowa NOT

1- Janusz Śliwa                        Koło Seniorów

5. Medale SEP

Medal im. Profesora Jana Obrąpalskiego

1 - Zygmunt Berdecki                Koło Terenowe

2 -Zbigniew Biegański                Koło Seniorów

2 - Józef Dziura                        Koło BBJ

3  - Zbigniew Ostrowski             Koło BBJ                 

4- Krzysztof Strawa                  Koło BBJ

5  -Danuta Stryczewska             Koło Politechnika

6 - Żuchowski Andrzej               Koło Zespół Szkół Energetycznych

 

Medal im. Profesora Mieczysława Pożaryskiego

1- Janusz Chojnowski                Koło BBJ

2 - Edward Kozieł                     Koło Seniorów

3 - Józef Sadurski                     Koło Seniorów

4 - Anna Smolińska                   Koło Zespół Szkół Energetycznych

5 – Włodzimierz Wojciechowski   Koło BBJ

6 -  Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechnika Lubelska

Medal im. Inż. Kazimierza Szpotańskiego

1- Tadeusz Kasprzak                  Koło Elektroprojekt                          

2 - Andrzej Kuchciak                  Koło PGE

3 - Janusz Ropa                        Koło Elektromontaż                                    

4 - Józef Szarzyński                   Koło PGE

 

Medal im. Profesora Stanisława Fryzego

1 - Piotr Kacejko                        Koło Politechnika

2 - Waldemar Jan Kozioł             Koło Politechnika

3 – Piotr Kurant                         Koło Zespół Szkół Energetycznych

4 - Jarosław Sikora                    Koło Politechnika

5- Andrzej Wac- Włodarczyk        Koło Politechnika

Medal im. Profesora Janusza Groszkowskiego

1 - Katarzyna Kuna                    Koło Seniorów